fbpx

Väike maja Nõmme südames!

PRAKTILINE VALIK KÕIGILE

Läbimõeldud plaanilahendustega ja funktsionaalsed 1 – 4-toaliste hoovimajade korterid on avarad, valgusküllased ja pakuvad küllaldaselt ruumi nii suurele perele kui ka noorele, kes otsib oma päris esimest kodu.  Hoovialale rajatakse väikelaste mänguplats ning mõnus vabaaja veetmise ala, kus saab soovi korral kasvõi väikese pikniku pidada, et nautida  Nõmme taluturu värskeid ande.

Lähedale jäävad koolid, lasteaiad, huviringid ning erinevad mängutoad. Samuti Baltimaade suurim tehnoloogiaettevõtluse tõmbekeskus Teaduspark Tehnopol ning Tallinna Tehnikaülikool oma paljude täiendkoolitus võimalustega.

Ümbruskonnas tegutsevad mitmed erinevad kohvikud ning restoranid – igaüks leiab siit oma lemmiku.  Üks kiire lõuna Nõmme pubis või luksuslikum õhtusöök Paju Villa restoranis – valik on Teie!

LAIALDASED SPORTIMISVÕIMALUSED

Aktiivsete eluviisidega inimesele, kes eelistab siiski linna lähedust, ei leidu paremat piirkonda elamiseks kui Nõmme. Lähiümbrus pakub palju lõõgastumisvõimalusi – siin on olemas mõnusad jalutus -ning sportimiskohad Glenhi pargis, Nõmme-Harku terviserajal ning Pääsküla rabas. Olemas on ka ideaalsed rattasõidurajad ning kui talv soosib, siis ka suusarajad. Seikluste otsijatele sobivad hästi Nõmme seikluspark ning seltskonnamäng Nõmme Disc Golfi pargis. Valikuid on teisigi – võimalus ujuda Nõmme ujulas, mängida tennist Nõmme Tenniseklubis, uisutada Nõmme Uisupargis, ning kasutada erinevaid spordisaale nagu näiteks Valdeku saun-spordihoone. Valikutest siin puudust ei tule, uusi sportimis-ning vabaaja veetmise kohti tekib aina juurde

LOGISTILINE VABADUS

Roheline Tallinn pakub mitmeid logistilisi võimalusi ühistranspordiga kiirelt ja turvaliselt soovitud sihtkohta jõudmiseks. Liigelda saab nii ratta, rongi  kui ka ühistranspordiga. Lähim bussipeatus asub uue kodu vahetus läheduses, rongijaam aga lühikese jalutuskäigu või tõukeratta sõidu kaugusel. Te ei pea enam linna jõudmiseks istuma igapäevaselt närvesöövates ummikutes, rong viib kesklinna kiirelt ning alati õigeaegselt. Rongiga saab eemale ka linnakärast – kõigest 40 minutit sõitu ja juba oletegi Kloogaranna pehmel liival päikest nautimas.
Ka koolilapsed saavad lihtsalt ise omapäi liigeldud.

KÕIK OLULINE ON LÄHEDAL

Lillepood, juuksur, tervise- ja spordiasutused – kõik oluline saab aetud kodust kaugele minemata. Kõigest 5 minuti autosõidu kaugusel asub Järve Selver ning Hiiu Rimi, lihtsalt jalutades jõuab Nõmme Comarketini. Samuti asuvad läheduses Nõmme perearstikeskus, Meditiim perearstikeskus ning Nõmme tervisekeskus.

Ka kultuuri saab nautida kodust kaugele minemata. Nõmmel asub Von Glehni teater ning Nõmme Kultuurikeskus oma mitmekülgse ning põneva programmiga. Kultuurikeskuses leidub ka huvitavaid töötubasid ning huviringe igas vanuses harrastajale.

ARHITEKTUURI JA LOODUSE HARMOONIA

Arhitektuuribüroo PLUSS on kavandanud  kaks kaasaegse arhitektuuriga väikest ja modernset kortermaja. Arvesse on võetud piirkonna ajalooliselt välja kujunenud elukeskkonda ning ümbritsevat kaunist loodust. Arhitektid on kasutanud rahulikke toone, selgeid jooni ning astmelist lahendust koos paljude terrasside ning lodžadega, mis harmoneeruvad kauni ümbrusega ning loovad kestva väärtusega unistuste kodu.

Läbimõeldud plaanilahendustega ja funktsionaalsed 1 – 4-toalised korterid arvestavad tänapäevaste vajadustega. Kokku on kortereid 21 ja enamike juurde kuulub lodža või suur terrass ja panipaik ning juurde on võimalik soetada maa-alune parkimiskoht. Hoone soojavarustus on tagatud gaasikatlamajaga. Korterites on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning ruumipõhiselt reguleeritav põrandaküte, vannitubades on elektriline põrandasoojendus.  Majad on madala energiatarbega ja kuuluvad B energiaklassi.

HINNATUD ARENDAJA

Pikaajalise elukondliku kinnisvara arenduskogemusega ehitusettevõte AS Oma Ehitaja on rajanud uue kodu sadadele rahulolevatele peredele.

Oleme loonud paindliku ja areneva struktuuri, mis suudab oma kliente teenindades tegutseda kiiresti ja täpselt. Meie kaubamärgiks on kvaliteet, kliendile orienteeritus ning usaldusväärsus. Aastate jooksul on meist saanud juhtivad eksperdid kinnisvara- ning projektiarenduses. Kinnisvaraarenduses teeme ise kõik vajaliku alates kruntide detailplaneerimisest kuni müügi- ja garantiiteeninduseni. Arvestame alati oma klientide, meeskonna ja keskkonna huvide ning vajadustega, seda olenemata kerkiva hoone eripärast või eesmärgist.  Kõik meie teostatud projektid on detailideni läbi mõeldud, et  lisada linnaruumi uusi põnevaid lahendusi, mis oleksid ajas kestvad, funktsionaalsed ning harmoneeruksid ümbruskonnaga. Tutvu kõigi meie töödega lähemalt SIIN

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.