Tingimused

Home » Tingimused

Tere tulemast meie veebipoodi! Siin leiate meie teenuste ja tellimuste põhjalikud tingimused, et tagada selgus ja läbipaistvus teie ostuprotsessi olulistes aspektides.

 

Tellimused ja Lillede Kohaletoimetamine

 

  1. Tellimuse Esitamine: Tellides meie veebipoest lilli, nõustute esitama täpse ja kehtiva tellimuseinfo, sealhulgas saaja aadressi ja kontaktandmed.
  2. Toodete Tingimused: Pakutavate toodete kirjeldused ja pildid on informatiivsed ning võivad veidi erineda tegelikust tootest, mis on loodusliku päritoluga.
  3. Hinnakujundus ja Tasud: Kõik hinnad on selgelt näidatud ja võivad sisaldada kohaletoimetamise tasusid. Tasude kohta lisainfo saamiseks tutvuge meie maksepoliitikaga.

 

Kohaletoimetamise Tingimused

 

  • Kättetoimetamise Asukoht: Pakume kohaletoimetamist vastavalt teie soovile, kuid peame võib-olla piirangutega piirkondadesse kohale toimetamise osas.
  • Ajastus: Kohaletoimetamise kuupäev ja kellaaeg võivad varieeruda sõltuvalt valitud teenusest. Teeme kõik endast oleneva, et kohaletoimetamine toimuks määratud ajal.

 

Tagastamise ja Tagasimaksete Tingimused

  • Tagastamine: Kuna tegemist on rikneva kaubaga, pole tagastamine alati võimalik. Kui toode ei vasta ootustele või on defektne, võtke meiega ühendust.
  • Tagasimaksed: Tagasimaksete tingimused sõltuvad olukorrast ja meie poolt pakutavast teenusest. Lisateabe saamiseks vaadake meie tagasimaksete poliitikat.

 

Privaatsus ja Andmekaitse

 

Teie privaatsus on meile oluline. Teie isikuandmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja neid käsitletakse vastavalt meie privaatsuspoliitikale.

Need on peamised punktid meie tingimustes ja tingimustes. Soovitame lugeda täielikku dokumenti enne ostu sooritamist. Kui teil on küsimusi või vajate täiendavat selgitust, võtke meiega ühendust.