fbpx

Siseviimistlus

Vali endale meelepärane pakett!

Pakett “Valge”

Viimistluspaketis VALGE on kasutatud heledaid ja ajatuid materjale tuues esile avarust ja kergust, mis loovad kodus valgusküllase ja sundimatu õhkkonna. Puhtad ja õrnad toonid lisavad nüüdisaegset elegantsi igasse kodusse.

Pakett “Must”

Viimistluspaketis MUST on esile toodud naturaalsetes toonides pinnad, mis sümboliseerivad Sinu kodus looduslähedust ning soojust. Selle ilu peitub lihtsates ja selgetes joontes, mille efekt on alati stiilne ja ajatu.

Pakett “Pronks” (Lisatasu eest)

Viimistluspaketi PRONKS märksõnadeks on moderne kontrastsus ja mängulisus, kus lisaaktsenti annavad iseloomuga detailid oma kuldsete värvitoonide ja rikkalike varjunditega. See on luksus, millel on eriline aura ja eksklusiivsus.

Siseviimistluses oleme lähtunud märksõnadest ajatu, hubane, kutsuv.  Sekka pisut nostalgilist vana Nõmme hõngu. Võimalik on valida kolme erineva paketi vahel: hele, naturaalne ja tume. Kõigis pakettides on kasutatud soojades toonides looduslikke materjale, mis on pilkupüüdvad, klassikaliselt aegumatud ning lisavad omanäolisust igasse korterisse.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.