fbpx

Asukoht

Kesknõmme kodud asuvad Nõmme südames, vaid paari sammu kaugusel Nõmme turust ning lühikese jalutuskäigu kaugusel raudteejaamast. Ümbruskonnast leiab suure valiku kohalike restorane ja söögikohti, teiste seas ka näiteks kohviku KIUS ning Pirosmani restorani.
Läheduses asuvad suuremad toidupoed nagu Järve selver, Hiiu Rimi Super ning Nõmme Comarket.

Kohti sportimiseks, aktiivseteks jalutuskäikudes ning lastel mängimiseks leidub Nõmme roheluses küllaga. Valik on väga mitmekesine. Sammud võib seada „Nõmme lume- või seiklusparki“, Nõmme-Harku terviserajale või hoopis Pääsküla raba loodusõpperajale.

Ümbruskonnas on olemas hulgaliselt lasteaedu ning koole, samuti ujula, uisupark ning Von Glehni teater ja kultuurikeskus.

Asukoht ja juurdepääs

Keskõmme kodud asuvad logistliiselt väga heas asukohas. Võimalik on liigelda nii jala, bussi, rongi kui ka rattaga. Lähim bussipeatus asub kohe maja vahetus läheduses, rongijaamani on vaid lühike jalutuskäik. Hea võimalus vältida ummikuid ning vähendada samas ka oma ökoloogilist jalajälge.
Lapsed saavad olla iseseisvad, minna ise kooli ning huviringidesse. Olemas on usaldusväärne transpordivõrgustik ning mugavad kergliiklusteed.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.